تبلیغات
بیا تو پشیمون نمیشی - گوشی هوشمند iPhone 5 اپل: ۱۰ قابلیت برای برتر بودن!

بیا تو پشیمون نمیشی
پارازیتی در زندگی روز مره شما

کارشناسان در پی بررسی‌های خود به قابلیت‌هایی از مدل جدید گوشی هوشمند اپل اشاره کرده‌اند که می‌تواند این محصول را به پرفروش‌ترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۱ تبدیل کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، بر اساس آنچه که از سوی منابع آگاه اعلام شده است، مدل جدید گوشی هوشمند اپل که قرار است با نام “آیفون ۵ ” یا “آیفون ۴S ” روانه بازار شود، از ماه سپتامبر وارد بازار می‌شود و از هم‌اکنون شایعات فراوانی در مورد آن منتشر شده است.


قرار است این گوشی هوشمند اوایل ماه ژوئن سال جاری میلادی به صورت رسمی از سوی شرکت اپل و در “کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل ” معرفی شود تا کاربران معمولی و تجاری در مورد اهمیت این محصول برای به‌روزرسانی گوشی هوشمند خود و خرید آن تصمیم‌گیری کنند.

این روزها انواع گوشی‌های هوشمند با قابلیت‌های فراوان به دست کاربران می‌رسند و بر این اساس اگر آیفون ۵ امکانات ویژه‌ای را در خود جا نداده باشد، اپل بازار را به رقبا واگذار میکند. اما کارشناسان از هم‌اکنون پیش‌بینی کرده‌اند که این قابلیت‌های قابل ملاحظه در مدل جدید گوشی هوشمند اپل وجود دارد.

کارشناسان در پی بررسی اخیر خود مهم‌ترین قابلیت‌هایی که می‌تواند آیفون ۵ اپل را به پرفروش‌ترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۱ تبدیل کند، منتشر کرده‌اند.

** نمایشگر لبه به لبه با بدنه گوشیمایشگر این محصول ضمن افزایش کیفیت نسبت به مدل قبلی، به گونه‌ای طراحی شده است که با بدنه گوشی لبه به لبه است و اطراف آن هیچ فضای اضافی دیده نمی‌شود. این نمایشگر فضای بزرگ