تبلیغات
بیا تو پشیمون نمیشی - خبری از iPad 3 در سال 2011 نیست

بیا تو پشیمون نمیشی
پارازیتی در زندگی روز مره شما
اپل اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای عرضه آی‌پد 3 در امسال ندارد و این پروژه را به سال 2012 موکول کرده است.


به نقل از پایگاه اینترنتی eWeek، پس از گمانه‌زنی‌ها و بروز شایعات بسیار درباره استراتژی استیو جابز، مالک شرکت اپل برای عرضه نسل جدیدی از تبلت‌ها به نام آی‌پد 3، یکی از مدیران بلندپایه این شرکت اعلام کرد که با توجه به موفقیت بی‌نظیر تبلت آی‌پد 2، این محصول به عنوان تبلت اصلی این شرکت در سال 2011 باقی خواهد ماند.

این در حالی است که برخی پیش‌بینی می کردند که با توجه به علاقه تمامی برندهای مطرح عرصه ابزارهای الکترونیکی برای حضور در بازار رقابتی تبلت و احتمال عرضه یک محصول که نسبت به آی‌پد 2 دارای برتری‌های محسوسی باشد، استیو جابز تصمیم داشته باشد با ارایه یک محصول جدید، اجازه هرگونه عرض‌اندام را از رقبای خود سلب کند.

کارشناسان نیز این شایعه‌ها را رد می‌کردند و معتقد بودند که حتی پس از گذشت 6 ماه از عرضه آی‌پد2، این شرکت نمی‌تواند نسل سوم تبلت‌ها را روانه بازار کند و اگر برنامه‌ای برای رونمایی از محصولی جدید وجود دارد، به طور حتم مربوط به آی‌پد 2.5 خواهد بود!

البته متخصصان و همچنین مخاطبان و کاربران آی‌پد‌2 تاکنون نتوانسته‌اند ایرادی در طراحی و یا کارایی این تبلت پیدا کنند تا مسوولان آی‌پد به فکر تصحیح اشتباه خود در محصول جدید باشند.

همچنین برخی از کارشناسان عرصه فناوری ارتباطات و رایانه اعتقاد دارند که نسل سوم ابزاری مانند تبلت باید دارای ویژگی‌ها و امکانات فراتری از تبلت‌های موجود در بازار باشد و اگر اپل برنامه‌ای برای ارایه محصول جدیدی از نسل بعدی تبلت‌ها دارد، باید کار خارق‌العاده‌ای را در مدت زمان کوتاهی انجام داده باشد که البته این کار بعید به نظر می‌رسد.

در همین راستا، مدیران شرکت اپل اعلام کردند که در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه تبلت جدید در امسال ندارند و علاقه‌مندان به آی‌پد برای خرید نسل سوم این تبلت دوست داشتنی تا سال 2012 منتظر بمانند.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 خرداد 1390 توسط امین ایزدیار
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir